tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa
Posted on

Įmonės Thales atstovų vizitas

2020 m. vasario 25 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje prie Finansų ministerijos lankėsi tarptautinės įmonių grupės „Thales“ (anksčiau „Gemalto“) atstovai Petri Lahonen, Matias Hytönen ir Terhi Halminen. Jie supažindino Tarnybos darbuotojus su naujausiomis saugiosios spaudos technologijomis, pažangiausiomis technologinės apsaugos priemonėmis ir dokumentų dizaino tendencijomis.

„Thales“ yra didžiausia karo įrenginių, dabar ir saugiųjų dokumentų gamintoja pasaulyje. Ši įmonė gamina duomenų apie asmenį lapus Lietuvos Respublikos pasams.

 

Posted on

VALSTYBĖS DOKUMENTŲ TECHNOLOGINĖS APSAUGOS TARNYBA PRIE FINANSŲ MINISTERIJOS – DIDŽIAUSIĄ PAŽANGĄ PADARIUSI INSTITUCIJA

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijoje pristatyti ūkio subjektų veiklos priežiūrą atliekančių institucijų pažangumo vertinimo (švieslentės) 2019 metų rezultatai. Visos priežiūrą atliekančios institucijos buvo vertintos trijose kategorijose: konsultavimas, „verslo naujoko“ statuso taikymas ir mažareikšmių teisės aktų pažeidimų politika. Pagal šias kategorijas tarp visų 48 šalies priežiūros institucijų Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos, surinkusi 25 balus (2019 m. pažangumo indeksas – 1,83), kartu su Lietuvos metrologijos inspekcija pasidalijo 7–8 vietas ir pasiekė didžiausią pažangą lyginant su 2017 metų švieslentės duomenimis (2017 m. pažangumo indeksas – 0,19).

Kasmet skelbiamas verslo priežiūros institucijų pažangumo vertinimas (švieslentė) – tai priemonė, leidžianti įvertinti, kiek ir kaip priežiūros institucijos įgyvendino pažangias verslo priežiūros priemones, kaip taiko gerąją verslo priežiūros veiklos praktiką.

Daugiau informacijos http://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/is-salies-verslo-prieziuros-instituciju-daugiau-konsultaciju-verslui

Posted on

Sveikiname Vasario 16-osios proga

Vasario 16-oji

Posted on

TRUSTECH KONFERENCIJA IR PARODA KANUOSE

Kanai-2019-12-02Kanai-2019-12-02

2019 m. lapkričio 26–28 dienomis jau 34-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Kanuose, vyko tarptautinė saugiosios spaudos technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH, kurioje dalyvavo apie 8 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 100 pasaulio valstybių. Apie 200 tarptautinių įmonių pristatė savo produkciją ir naujoves saugiųjų ir elektroninių dokumentų technologinės apsaugos, mokėjimų, biometrinių duomenų apsaugos, asmens tapatybės saugumo užtikrinimo, dokumentų išrašymo ir spausdinimo įrangos srityse. Su pažangiausiomis technologijomis saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srityje susipažino Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Posted on

KONFERENCIJA IR PARODA KOPENHAGOJE

2019 m. spalio 23–25 dienomis Kopenhagoje, Danijos Karalystėje, kartu su kitais 800 dalyvių iš daugiau nei 60 pasaulio valstybių Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius dalyvavo didžiausioje pasaulyje, jau 30-ą kartą organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Saugi spauda (banknotai ir asmens tapatybės dokumentai)“. Konferenciją organizavo „Intergraf“ asociacija, vienijanti saugiosios spaudos gamintojus. Konferencijos metu veikusioje saugiosios spaudos technologijų parodoje pristatyti naujausi saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srities pasiekimai.