tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa
Posted on

KONFERENCIJA VOKIETIJOJE

2019 m. gegužės 14–15 dienomis Gelzenkirchene, Vokietijos Federacinėje Respublikoje, organizuota tarptautinė konferencija „E. asmens tapatybės dokumentai ir e. technologinė apsauga“. Kartu su keliais šimtais dalyvių iš viso pasaulio konferencijoje dalyvavo ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Konferencijos dalyviai susipažino su naujovėmis, kaip informacines technologijas (IT) sujungti su technologinės apsaugos priemonėmis, užtikrinant tinkamą dokumentų apsaugą. Pristatyti naujausi Nyderlandų Karalystės vairuotojo pažymėjimai (kurie kartu yra ir asmens tapatybės pažymėjimai), atskleista, kokias e. paslaugas šios karalystės gyventojai gali gauti naudodamiesi minėtais vairuotojo pažymėjimais. Atkreiptas dėmesys ir į Afrikos valstybes, pvz., Nigerijos Federacinę Respubliką, kurioje siekiama asmens tapatybės pažymėjimus integruoti su bankų mokėjimo kortelėmis.

Posted on

Įmonės „Gemalto“ atstovų vizitas

2019 m. gegužės 8 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje prie Finansų ministerijos lankėsi tarptautinės įmonės „Gemalto“ (nuo 2019 m. balandžio mėn. priklausanti „Thales“ įmonių grupei) atstovai Petri Lahonen ir Jenni Anjala.

„Gemalto“ yra didžiausia saugiųjų dokumentų gamintoja pasaulyje. Ši įmonė gamina duomenų apie asmenį lapus Lietuvos Respublikos pasams. Įmonės atstovai pristatė būsimus pokyčius kompanijoje, užtikrino, kad gaminių kokybė ir visi gamybos procesai nesikeis, o tik tobulės. Tarnybos direktorius Klemensas Rimšelis džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu.

Posted on

Konferencija ir paroda Maltoje

2019 m. kovo 25–27 dienomis 16-ą kartą organizuota tarptautinė konferencija aukščiausio apsaugos lygio spaudos klausimais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje (High Security Printing EMEA). Šiais metais Maltoje vykusioje konferencijoje ir saugiųjų technologijų parodoje kartu su kitais 300 delegatų daugiau nei iš 50 šalių dalyvavo ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.
Konferencijos dalyviai susipažino su pažangiausiomis saugiosios spaudos technologijomis, išgirdo apie dokumentų ir banknotų klastojimo atvejus, pamatė naujausius saugiuosius dokumentus pasaulyje (Lenkijos Respublikos pasas, Estijos Respublikos asmens tapatybės kortelė, Nyderlandų karalystės vairuotojo pažymėjimas ir kt.).

Posted on

Rinkimų biuletenį lengva suklastoti?

Specialioje www.delfi.lt rubrikoje į šį klausimą, išsklaidydamas nusistovėjusius mitus, atsako Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis.

Žiūrėti video medžiagą
https://www.delfi.lt/projektai/rinkimai-2019/informacija-rinkejui/rinkimu-mitai-i-dalis.d?id=80502269

Posted on

DĖL ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ IR APDOROTO TABAKO BANDEROLIŲ INVENTORIZAVIMO

2019 m. sausio 30 d. Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos rašte Nr. (19.24-10E) R-658 nurodytų banderolių, kurių inventorizuoti nereikia, atvaizdai:

Daugiau DĖL ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ IR APDOROTO TABAKO BANDEROLIŲ INVENTORIZAVIMO