tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa

nukenteje asmenys
Posted on

TRUSTECH KONFERENCIJA IR PARODA KANUOSE

Kanai-2019-12-02Kanai-2019-12-02

2019 m. lapkričio 26–28 dienomis jau 34-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Kanuose, vyko tarptautinė saugiosios spaudos technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH, kurioje dalyvavo apie 8 tūkst. dalyvių iš daugiau nei 100 pasaulio valstybių. Apie 200 tarptautinių įmonių pristatė savo produkciją ir naujoves saugiųjų ir elektroninių dokumentų technologinės apsaugos, mokėjimų, biometrinių duomenų apsaugos, asmens tapatybės saugumo užtikrinimo, dokumentų išrašymo ir spausdinimo įrangos srityse. Su pažangiausiomis technologijomis saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srityje susipažino Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Posted on

KONFERENCIJA IR PARODA KOPENHAGOJE

2019 m. spalio 23–25 dienomis Kopenhagoje, Danijos Karalystėje, kartu su kitais 800 dalyvių iš daugiau nei 60 pasaulio valstybių Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius dalyvavo didžiausioje pasaulyje, jau 30-ą kartą organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Saugi spauda (banknotai ir asmens tapatybės dokumentai)“. Konferenciją organizavo „Intergraf“ asociacija, vienijanti saugiosios spaudos gamintojus. Konferencijos metu veikusioje saugiosios spaudos technologijų parodoje pristatyti naujausi saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srities pasiekimai.

Posted on

ĮMONĖS „JURA JSP GMBH“ ATSTOVŲ VIZITAS

2019 m. rugpjūčio 13 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje prie Finansų ministerijos apsilankė tarptautinės įmonės „Jura JSP GmbH“, kurios sukurta programine įranga projektuojama apie 90 proc. visų saugiųjų dokumentų ir banknotų pasaulyje, atstovai. Svečiai Laszlo Kollar ir Gellert Barat akcentavo sėkmingą bendradarbiavimą su tarnyba, nes jau nuo 2004 m. visi saugieji dokumentai Lietuvoje projektuojami šios įmonės sukurta programine įranga. Susitikimo metu pristatyti dokumentų projektavimo programos „Corvina“ atnaujinimai ir naujos funkcijos, kurios galės palengvinti dokumentų projektuotojų darbą.

Posted on

KONFERENCIJA PRAHOJE

2019 m. liepos 2–3 dienomis Prahoje, Čekijos Respublikoje, vyko kasmetinė tarptautinė tapatybės dokumentų konferencija, kurią organizuoja didžiausia aviacijos, gynybos įrenginių, o kartu ir saugiųjų dokumentų gamintoja pasaulyje „Thales“ (iki 2019 m. balandžio mėn. buvo „Gemalto“). Ši įmonė gamina duomenų apie asmenį lapus Lietuvos Respublikos pasams. Konferencijoje dalyvavo Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius. Tarnybos atstovai susipažino su pasaulio valstybių pasiekimais saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srityje ir naujausiais saugiausiais dokumentais bei jų technologinės apsaugos priemonėmis.

Posted on

LIETUVOS RESPUBLIKOS PASO PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOS TARYBOJE

2019 m. birželio 27 d. Briuselyje, Belgijos Karalystėje, Europos Sąjungos Tarybos Sienų darbo grupės Suklastotų dokumentų pogrupio posėdyje Europos Sąjungos valstybių nariams buvo perskaitytas pranešimas apie naująjį Lietuvos Respublikos pasą. Naujieji pasai Lietuvos Respublikos piliečiams išduodami nuo gegužės 20 d. Pristatytas atnaujinto Lietuvos Respublikos paso dizainas, pateikti pagrindiniai skirtumai su pasais, kurie buvo išduodami iki šiol bei parodytos įdiegtos pažangiausios technologinės apsaugos priemonės, kurios niekada nebuvo naudojamos Lietuvos Respublikos asmens tapatybės dokumentuose (skaidrus langelis ir daugiaspalvis vaizdas, švytintis UV šviesoje).