tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa
Posted on

TRUSTECH konferencija ir paroda Kanuose

2018 m. lapkričio 27–29 dienomis jau 33-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Kanuose, vyko tarptautinė saugiosios spaudos technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH, kurioje dalyvavo daugiau nei 11 tūkst. dalyvių. Apie 300 tarptautinių įmonių pristatė savo produkciją dokumentų ir elektroninių dokumentų technologinės apsaugos, mokėjimų, biometrinių duomenų apsaugos, asmens tapatybės saugumo užtikrinimo, dokumentų išrašymo ir spausdinimo įrangos srityse. Su pažangiausiomis technologijomis saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srityje vyko susipažinti Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Posted on

Paroda „Asmens tapatybės ir kelionės dokumentai Lietuvoje“

Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos kartu su Asmens dokumentų išrašymo centru prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Nacionaliniu muziejumi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai bei kolekcininkais Vytautu Šaikumi ir Rolandu Česūnu 2018 m. lapkričio 7 d.–2019 m. vasario 16 d. Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulio auditorijoje rengia parodą „Asmens tapatybės ir kelionės dokumentai Lietuvoje“.
Parodoje eksponuojami originalūs muziejuose, privačiose kolekcijose, įstaigose sukaupti asmens tapatybės ir kelionės dokumentai, išduoti nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų. Pateikti skirtingais laikotarpiais – Rusijos imperijos laikais, Pirmojo pasaulinio karo metais Vilnijos ir Klaipėdos krašte išduoti dokumentai; po Lietuvos Respublikos nepriklausomybės 1918 m. vasario 16 d. paskelbimo pirmaisiais metais naudoti vidaus ir užsienio pasai; karo ir pokario metais, sovietmečiu išduoti dokumentai; atkurtos Lietuvos nepriklausomybės laikotarpiu naudojami asmens tapatybės ir kelionės dokumentai. Eksponuojamas ir vienintelis Lietuvoje išlikęs originalus dokumentas su viena iš kelių tūkstančių Antrojo pasaulinio karo metais japonų diplomato Čiunės Sugiharos (Chiune Sugihara) išduotų vizų.
Parodos eksponatai leidžia palyginti tarpukario Lietuvoje ir po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo išduotus asmens tapatybės ir kelionės dokumentus.
Daugiau informacijos: https://www.valdovurumai.lt/lankytojams/parodos/asmens-tapatybes-ir-keliones-dokumentai-lietuvoje

Posted on

Konferencija Dubline

2018 m. kovo 21–23 dienomis Dubline, Airijoje, Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius ir Technologinės ir įslaptintos informacijos skyriaus vyriausioji specialistė Giedrė Petkevičienė dalyvavo jau 29-ą kartą organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Saugi spauda“. Konferenciją organizavo Europos spaudos ir skaitmeninių ryšių federacija „Intergraf“, atstovaujanti 19 Europos valstybių saugiosios spaudos gamintojams ir susidedanti iš 21 nario. Konferencijos metu veikusioje saugiosios spaudos technologijų parodoje pristatyti naujausi saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srities pasiekimai.

Posted on

Konferencija ir paroda Varšuvoje

2018 m. vasario 19–21 dienomis 15-ą kartą organizuota tarptautinė konferencija aukščiausio apsaugos lygio spaudos klausimais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje (High Security Printing EMEA). Šiais metais Varšuvoje (Lenkijos Respublika) vykusioje konferencijoje ir saugiųjų technologijų parodoje kartu su kitais 260 delegatų iš 40 šalių dalyvavo ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus pavaduotojai Salvija Tininienė ir Leonas Stankevičius. Konferencijos dalyviai susipažino su pažangiausiomis saugiosios spaudos technologijomis, išgirdo apie dokumentų klastojimo atvejus, pamatė naujausias dokumentų projektavimo tendencijas.

 

 

 

Posted on

Konferencija ir paroda Kanuose

2017 m. lapkričio 28–30 dienomis jau 32-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Kanuose, vyko tarptautinė pažangių technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH. Apie 350 įmonių pristatė savo produkciją technologinės apsaugos, mokėjimų, biometrinių duomenų apsaugos, dokumentų išrašymo ir spausdinimo įrangos srityse. Kartu su daugiau kaip 13 tūkst. parodos lankytojų su naujausiomis technologijomis apie saugiųjų dokumentų technologinę apsaugą susipažino ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.