tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa
Posted on

Konferencija ir paroda Varšuvoje

2018 m. vasario 19–21 dienomis 15-ą kartą organizuota tarptautinė konferencija aukščiausio apsaugos lygio spaudos klausimais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje (High Security Printing EMEA). Šiais metais Varšuvoje (Lenkijos Respublika) vykusioje konferencijoje ir saugiųjų technologijų parodoje kartu su kitais 260 delegatų iš 40 šalių dalyvavo ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus pavaduotojai Salvija Tininienė ir Leonas Stankevičius. Konferencijos dalyviai susipažino su pažangiausiomis saugiosios spaudos technologijomis, išgirdo apie dokumentų klastojimo atvejus, pamatė naujausias dokumentų projektavimo tendencijas.

 

 

 

Posted on

Konferencija ir paroda Kanuose

2017 m. lapkričio 28–30 dienomis jau 32-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Kanuose, vyko tarptautinė pažangių technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH. Apie 350 įmonių pristatė savo produkciją technologinės apsaugos, mokėjimų, biometrinių duomenų apsaugos, dokumentų išrašymo ir spausdinimo įrangos srityse. Kartu su daugiau kaip 13 tūkst. parodos lankytojų su naujausiomis technologijomis apie saugiųjų dokumentų technologinę apsaugą susipažino ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Posted on

Šveicarijos Konfederacijos įmonės „OVD Kinegram AG“ atstovų vizitas

2017 m. spalio 5 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje prie Finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) lankėsi Šveicarijos Konfederacijos įmonės „OVD Kinegram AG“ pardavimų direktoriai Europai Reto Mueller ir Erik Mitterhofer bei įmonės komunikacijos atstovas Tadas Birbilas.

Ilgametis „OVD Kinegram AG“ darbuotojas Reto Mueller pristatė nuo 2018 m. jį pakeisiantį naująjį pardavimų direktorių Eriką Mitterhoferį. Tarnybos direktorius Klemensas Rimšelis padėkojo Reto Muelleriui už sėkmingą bendradarbiavimą bei džiaugėsi „OVD Kinegram AG“ gaminamų kinegramų kokybe. Įmonės kinegramos yra naudojamos daugiau nei ant 110 pasaulio valstybių saugiųjų dokumentų, tokių kaip naujųjų 20 eurų, naujųjų Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės 5 svarų sterlingų, Australijos 5 ir 10 dolerių banknotų, Lietuvos Respublikos, Šveicarijos Konfederacijos, Nyderlandų Karalystės pasų, Jungtinių Amerikos Valstijų, Norvegijos Karalystės asmens tapatybės kortelių, Vokietijos Federacijos, Slovakijos Respublikos vairuotojo pažymėjimų ir kitų saugiųjų dokumentų.

Posted on

Įmonės „Surys“ produkcijos pristatymas Tarnyboje

2017 m. rugsėjo 13 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje prie Finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) apsilankė Prancūzijos Respublikos įmonės „Surys“ (anksčiau buvo „Hologram Industries“) pardavimų viceprezidentas Michelis Sochockis. Svečias Tarnybos darbuotojams pristatė įmonės, teikiančios produkciją 115 pasaulio valstybių asmens tapatybės dokumentams ir pinigams, veiklą, akcentavo aukštą įmonės gaminamų hologramų kokybę. Šiuo metu „Surys“ hologramos yra naudojamos Prancūzijos Respublikos, Belgijos Karalystės, Estijos Respublikos ir kitų valstybių piliečių pasuose bei ant 50, 100 ir 200 EUR banknotų.

Tarnybos direktorius Klemensas Rimšelis akcentavo, kad Tarnybai labai naudingi tokie susitikimai, nes Tarnybos darbuotojai yra supažindinami su pažangiausiomis saugiosios spaudos technologijomis. Yra svarbu dalintis patirtimi ir kaupti informaciją apie naujausias technologinės apsaugos priemones, kurias būtų galima panaudoti projektuojant naujus Lietuvos Respublikos saugiuosius dokumentus.

Posted on

Europos judumo savaitė

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas.

Europos judumo savaitės lankstinukas

Europos judumo savaitės vadovas

Europos judumo savaitės teminės gairės