tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa

nukenteje asmenys
Posted on

Paroda „Asmens tapatybės ir kelionės dokumentai Lietuvoje“

Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos kartu su Asmens dokumentų išrašymo centru prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Nacionaliniu muziejumi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai bei kolekcininkais Vytautu Šaikumi ir Rolandu Česūnu 2018 m. lapkričio 7 d.–2019 m. vasario 16 d. Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulio auditorijoje rengia parodą „Asmens tapatybės ir kelionės dokumentai Lietuvoje“.
Parodoje eksponuojami originalūs muziejuose, privačiose kolekcijose, įstaigose sukaupti asmens tapatybės ir kelionės dokumentai, išduoti nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų. Pateikti skirtingais laikotarpiais – Rusijos imperijos laikais, Pirmojo pasaulinio karo metais Vilnijos ir Klaipėdos krašte išduoti dokumentai; po Lietuvos Respublikos nepriklausomybės 1918 m. vasario 16 d. paskelbimo pirmaisiais metais naudoti vidaus ir užsienio pasai; karo ir pokario metais, sovietmečiu išduoti dokumentai; atkurtos Lietuvos nepriklausomybės laikotarpiu naudojami asmens tapatybės ir kelionės dokumentai. Eksponuojamas ir vienintelis Lietuvoje išlikęs originalus dokumentas su viena iš kelių tūkstančių Antrojo pasaulinio karo metais japonų diplomato Čiunės Sugiharos (Chiune Sugihara) išduotų vizų.
Parodos eksponatai leidžia palyginti tarpukario Lietuvoje ir po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo išduotus asmens tapatybės ir kelionės dokumentus.
Daugiau informacijos: https://www.valdovurumai.lt/lankytojams/parodos/asmens-tapatybes-ir-keliones-dokumentai-lietuvoje

Posted on

Konferencija Dubline

2018 m. kovo 21–23 dienomis Dubline, Airijoje, Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius ir Technologinės ir įslaptintos informacijos skyriaus vyriausioji specialistė Giedrė Petkevičienė dalyvavo jau 29-ą kartą organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Saugi spauda“. Konferenciją organizavo Europos spaudos ir skaitmeninių ryšių federacija „Intergraf“, atstovaujanti 19 Europos valstybių saugiosios spaudos gamintojams ir susidedanti iš 21 nario. Konferencijos metu veikusioje saugiosios spaudos technologijų parodoje pristatyti naujausi saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srities pasiekimai.

Posted on

Konferencija ir paroda Varšuvoje

2018 m. vasario 19–21 dienomis 15-ą kartą organizuota tarptautinė konferencija aukščiausio apsaugos lygio spaudos klausimais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje (High Security Printing EMEA). Šiais metais Varšuvoje (Lenkijos Respublika) vykusioje konferencijoje ir saugiųjų technologijų parodoje kartu su kitais 260 delegatų iš 40 šalių dalyvavo ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktoriaus pavaduotojai Salvija Tininienė ir Leonas Stankevičius. Konferencijos dalyviai susipažino su pažangiausiomis saugiosios spaudos technologijomis, išgirdo apie dokumentų klastojimo atvejus, pamatė naujausias dokumentų projektavimo tendencijas.

 

 

 

Posted on

Konferencija ir paroda Kanuose

2017 m. lapkričio 28–30 dienomis jau 32-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Kanuose, vyko tarptautinė pažangių technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH. Apie 350 įmonių pristatė savo produkciją technologinės apsaugos, mokėjimų, biometrinių duomenų apsaugos, dokumentų išrašymo ir spausdinimo įrangos srityse. Kartu su daugiau kaip 13 tūkst. parodos lankytojų su naujausiomis technologijomis apie saugiųjų dokumentų technologinę apsaugą susipažino ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Posted on

Šveicarijos Konfederacijos įmonės „OVD Kinegram AG“ atstovų vizitas

2017 m. spalio 5 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyboje prie Finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) lankėsi Šveicarijos Konfederacijos įmonės „OVD Kinegram AG“ pardavimų direktoriai Europai Reto Mueller ir Erik Mitterhofer bei įmonės komunikacijos atstovas Tadas Birbilas.

Ilgametis „OVD Kinegram AG“ darbuotojas Reto Mueller pristatė nuo 2018 m. jį pakeisiantį naująjį pardavimų direktorių Eriką Mitterhoferį. Tarnybos direktorius Klemensas Rimšelis padėkojo Reto Muelleriui už sėkmingą bendradarbiavimą bei džiaugėsi „OVD Kinegram AG“ gaminamų kinegramų kokybe. Įmonės kinegramos yra naudojamos daugiau nei ant 110 pasaulio valstybių saugiųjų dokumentų, tokių kaip naujųjų 20 eurų, naujųjų Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės 5 svarų sterlingų, Australijos 5 ir 10 dolerių banknotų, Lietuvos Respublikos, Šveicarijos Konfederacijos, Nyderlandų Karalystės pasų, Jungtinių Amerikos Valstijų, Norvegijos Karalystės asmens tapatybės kortelių, Vokietijos Federacijos, Slovakijos Respublikos vairuotojo pažymėjimų ir kitų saugiųjų dokumentų.