tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa

Tapatybės savaitė2020 m. lapkričio 16–18 dienomis vyko kasmetinė tarptautinė konferencija ir paroda „Tapatybės savaitė“, kuri visada organizuojama Londone, Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje, tačiau šiais metais dėl COVID 19 pandemijos organizuota nuotoliniu būdu.
Trijų dienų konferencijoje, kurioje nuotoliniu būdu dalyvavo daugiau nei 4000 dalyvių iš viso pasaulio, skirtingose 24 temų sesijose buvo pristatyta 150 pranešimų apie naujausius saugiuosius dokumentus pasaulyje, modernias technologinės apsaugos priemones, dokumentų projektavimo tendencijas, klastojimo atvejus, elektroninius dokumentus ir saugius mokėjimus, biometrinių duomenų apsaugą ir kt. Lapkričio 17 d. sesijoje „ID dokumentai be kompromisų“ Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos atstovas kartu su Jungtinių Amerikos Valstijų Nacionalinio saugumo kriminalinės laboratorijos, Nyderlandų Karalystės dokumentų ekspertizės įmonės „TenDoc“ ir Nyderlandų Karalystės įmonės „IAI Industrial Systems“ atstovais dalyvavo diskusijoje, kurios metu pristatytas pranešimas „Dokumentų projektavimo ir gamybos problemos“.
Saugiosios spaudos technologijų parodoje naujausius saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srities pasiekimus pristatė daugiau kaip 100 tarptautinių įmonių.