tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijoje pristatyti ūkio subjektų veiklos priežiūrą atliekančių institucijų pažangumo vertinimo (švieslentės) 2019 metų rezultatai. Visos priežiūrą atliekančios institucijos buvo vertintos trijose kategorijose: konsultavimas, „verslo naujoko“ statuso taikymas ir mažareikšmių teisės aktų pažeidimų politika. Pagal šias kategorijas tarp visų 48 šalies priežiūros institucijų Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos, surinkusi 25 balus (2019 m. pažangumo indeksas – 1,83), kartu su Lietuvos metrologijos inspekcija pasidalijo 7–8 vietas ir pasiekė didžiausią pažangą lyginant su 2017 metų švieslentės duomenimis (2017 m. pažangumo indeksas – 0,19).

Kasmet skelbiamas verslo priežiūros institucijų pažangumo vertinimas (švieslentė) – tai priemonė, leidžianti įvertinti, kiek ir kaip priežiūros institucijos įgyvendino pažangias verslo priežiūros priemones, kaip taiko gerąją verslo priežiūros veiklos praktiką.

Daugiau informacijos http://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/is-salies-verslo-prieziuros-instituciju-daugiau-konsultaciju-verslui