tarptautinis apdovanojimas tarnybai

specialus apdovanojimas tarnybai

nuoroda į epaslaugos.lt

finansu ministerijos dnr programa
Posted on

Lietuviškas pasas – tarp elegantiškiausių ir saugiausių dokumentų

Paso_viršelisPasas yra dokumentas, patvirtinantis asmens tapatybę ir pilietybę. Nuo Lietuvos Respublikos (LR) nepriklausomybės atkūrimo 1990-aisiais LR piliečiams buvo išduoti trijų vadinamųjų kartų LR pasai ir dokumentuose padaryti keli pakeitimai.

Šiais svarbiais dokumentais rūpinasi net kelios institucijos. Už pasų technologinę apsaugą yra atsakinga Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnyba prie Finansų ministerijos.

Daugiau skaitykite „Savaitė“ Nr. 2,  2022 m. sausio 13 d.

Posted on

TRUSTECH KONFERENCIJA IR PARODA PARYŽIUJE

Trustech

Trustech

2021 m. lapkričio 30–gruodžio 2 dienomis jau 35-ą kartą Prancūzijos Respublikoje, Paryžiuje, vyko tarptautinė saugiosios spaudos technologijų konferencija ir paroda TRUSTECH, kurioje dalyvavo asmenys iš daugiau nei 100 pasaulio valstybių. Apie 110 tarptautinių įmonių pristatė savo produkciją ir naujoves saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos, biometrinių duomenų apsaugos, asmens tapatybės saugumo užtikrinimo, dokumentų išrašymo srityse. Su asmens tapatybės dokumentų perspektyvomis, Europos Sąjungos Komisijos darbu kelionės dokumentų skaitmeninimo srityje, skirtingų šalių pasiekimais saugiųjų dokumentų srityje, dokumentų klastojimo tendencijomis, naujausiomis dokumentų technologinės apsaugos priemonėmis ir dokumentų dizaino tendencijomis susipažino Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos direktorius Klemensas Rimšelis ir direktoriaus pavaduotojas Leonas Stankevičius.

Posted on

ĮMONĖS „THALES“ ATSTOVŲ MOKYMAI TARNYBOS DARBUOTOJAMS

Thales

2021 m. birželio 3 d. nuotoliniu būdu vyko Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) darbuotojų mokymai, kuriuos vedė tarptautinės įmonių grupės „Thales“, didžiausios karo įrenginių, dabar ir saugiųjų dokumentų gamintojos pasaulyje, atstovai Kimmo Karppinen, Outi Hytonen, Terhi Halminen iš Suomijos Respublikos padalinio bei Renaud Laffont-Leenhardt iš Prancūzijos Respublikos padalinio. Tarnybos darbuotojai susipažino su naujausiomis asmens tapatybės dokumentų klastojimo tendencijomis. Buvo pristatyta tarptautinės organizacijos „Secure Identity Alliance“ ataskaita „Pasų klastojimo tendencijos ir kovos su klastojimu būdai“.

Thales

Įmonės „Thales“ atstovai akcentavo, kad technologinė dokumentų apsauga tampa vis sudėtingesnė ir valstybės turi kompleksiškai pažvelgti į šią sritį. Būtina naudoti ne tik naujausias technologinės apsaugos priemones, bet ir jas sujungti su moderniu dokumentų dizainu. „Thales“ atstovai Tarnybos darbuotojus supažindino su naujausiomis saugiosios spaudos technologijomis, pažangiausiomis technologinės apsaugos priemonėmis ir dokumentų dizaino tendencijomis.

Posted on

VOKIETIJOS FEDERACINĖS RESPUBLIKOS ĮMONĖS „LEONHARD KURZ STIFTUNG & CO. KG“ PRODUKCIJOS PRISTATYMAS

LKS1LKS2LKS3

2021 m. balandžio 21 d. Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos (toliau – Tarnyba) darbuotojams Vokietijos Federacinės Respublikos įmonės „LEONHARD KURZ Stiftung & Co. KG“ pardavimų vadovai Michael Ritschewald ir Krastev Jordan nuotoliniu būdu pristatė įmonės gaminamą produkciją ir technologinės apsaugos priemones bei naujoves, susijusias su banderolių technologine apsauga.
Įmonė yra didžiausia pasaulyje difrakcinių optiškai kintančio vaizdo priemonių gamintoja. Jos antrinės Šveicarijos Konfederacijos įmonės „OVD Kinegram AG“ gaminamos kinegramos yra naudojamos visuose Lietuvos Respublikos asmens tapatybės dokumentuose. „LEONHARD KURZ Stiftung & Co. KG“ ir „OVD Kinegram AG“ įmonių gaminamos difrakcinės optiškai kintančio vaizdo priemonės naudojamos daugiau nei ant 110 pasaulio valstybių saugiųjų dokumentų bei banknotų, tokių kaip naujųjų 20 eurų, naujųjų Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės 5 svarų sterlingų, Australijos 5 ir 10 dolerių banknotų ir kt.

Posted on

KONFERENCIJA IR PARODA

Intergraf2021 m. kovo 24–26 dienomis vyko didžiausia pasaulyje jau 31-oji tarptautinė konferencija „Intergraf Currency+Identity“, šiais metais dėl COVID 19 pandemijos organizuota nuotoliniu būdu. Trijų dienų konferencijoje dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių iš 52 valstybių, 212 skirtingų organizacijų bei saugiųjų dokumentų ir technologinės apsaugos priemonių gamintojų. Daugiau nei 50 pranešėjų skirtingose temų sesijose kalbėjo ar tiesioginiuose pokalbiuose diskutavo apie naujausius saugiuosius dokumentus pasaulyje, modernias technologinės apsaugos priemones, dokumentų projektavimo tendencijas, klastojimo atvejus, elektroninius dokumentus ir saugius mokėjimus, biometrinių duomenų apsaugą ir kt. Nuotolinėje saugiosios spaudos technologijų parodoje naujausius saugiųjų dokumentų technologinės apsaugos srities pasiekimus pristatė daugiau kaip 30 tarptautinių įmonių.